CashBroker_m

Platforma Cash Broker to zespół ekspertów w branży, którzy potrafią połączyć wiedzę związaną z wymianą walut  z nowoczesną technologią. Dzięki temu transakcje stają się łatwe i bezpieczne.

Chcemy opierać nasz sukces na dostarczaniu Klientom, ludziom i organizacjom, najwyższych korzyści. Dlatego wnikliwie badamy potrzeby Klientów, po to by umożliwiać im osiąganie założonych celów. Z tej przyczyny również naszą platformę wymiany walut chcemy budować w oparciu o nowe i bezpieczne rozwiązania. Uważamy, że w tym leży przyszłość branży i dlatego nasza misja to:

Ciągłe dążenie do doskonałości i nienagannej obsługi Klienta

Czym jest Cash Broker
Cash Broker jest organizacją wymiany walut online z oddziałami w Polsce, USA oraz Wielkiej Brytanii. Pragniemy zapewnić naszym Klientom wymianę walut po najlepszych cenach oraz w szybki i bezpieczny sposób.
Zarząd platformy Cash Broker tworzą osoby z ponad 15-letnim doświadczeniem na rynku wymiany walut. Innowacyjne pomysły sprawiają, że jesteśmy jednym z liderów internetowej wymiany walut.

Nasz cel
Platforma Cash Broker ma na celu dostarczenie Klientom możliwości wymiany waluty z dowolnego kraju na świecie dla większości par walutowych. Nieustająco rozwijamy linię usług i produktów, po to by móc jak najlepiej zaspokajać potrzeby Klientów.

Cash Broker, jako ekspert w branży, potrafi połączyć wymianę walut z nowoczesną technologią i obsługą Klienta na najwyższym poziomie – sprawiając, że transakcja staje się łatwa i bezpieczna. Poprzez takie działanie chcemy dostarczać najwyższej wartości tysiącom ludzi i organizacjom w każdym zakątku świata.

Szeroka oferta obejmuje tworzenie nowych możliwości i oryginalnych sposobów dostarczenia środków wymiany dla naszych Klientów.


Przejdź do serwisu: www.cashbroker.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 • Kurs Walut NBP

  Waluta Kurs
  USD USD 3.9471 PLN
  EUR EUR 4.5715 PLN
  HUF HUF 0.01267 PLN
  CHF CHF 4.2611 PLN
  GBP GBP 5.4158 PLN
  CZK CZK 0.1796 PLN
  HRK HRK 0.6088 PLN