CashBroker_m

Platforma Cash Broker to zespół ekspertów w branży, którzy potrafią połączyć wiedzę związaną z wymianą walut  z nowoczesną technologią. Dzięki temu transakcje stają się łatwe i bezpieczne.

Chcemy opierać nasz sukces na dostarczaniu Klientom, ludziom i organizacjom, najwyższych korzyści. Dlatego wnikliwie badamy potrzeby Klientów, po to by umożliwiać im osiąganie założonych celów. Z tej przyczyny również naszą platformę wymiany walut chcemy budować w oparciu o nowe i bezpieczne rozwiązania. Uważamy, że w tym leży przyszłość branży i dlatego nasza misja to:

Ciągłe dążenie do doskonałości i nienagannej obsługi Klienta

Czym jest Cash Broker
Cash Broker jest organizacją wymiany walut online z oddziałami w Polsce, USA oraz Wielkiej Brytanii. Pragniemy zapewnić naszym Klientom wymianę walut po najlepszych cenach oraz w szybki i bezpieczny sposób.
Zarząd platformy Cash Broker tworzą osoby z ponad 15-letnim doświadczeniem na rynku wymiany walut. Innowacyjne pomysły sprawiają, że jesteśmy jednym z liderów internetowej wymiany walut.

Nasz cel
Platforma Cash Broker ma na celu dostarczenie Klientom możliwości wymiany waluty z dowolnego kraju na świecie dla większości par walutowych. Nieustająco rozwijamy linię usług i produktów, po to by móc jak najlepiej zaspokajać potrzeby Klientów.

Cash Broker, jako ekspert w branży, potrafi połączyć wymianę walut z nowoczesną technologią i obsługą Klienta na najwyższym poziomie – sprawiając, że transakcja staje się łatwa i bezpieczna. Poprzez takie działanie chcemy dostarczać najwyższej wartości tysiącom ludzi i organizacjom w każdym zakątku świata.

Szeroka oferta obejmuje tworzenie nowych możliwości i oryginalnych sposobów dostarczenia środków wymiany dla naszych Klientów.


Przejdź do serwisu: www.cashbroker.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 • Kursy średnie NBP:
  Tabela z dnia: 2018-09-21
  1 USD 3,6402
  1 AUD 2,6564
  1 CAD 2,8202
  1 EUR 4,2929
  1 CHF 3,8095