CashBroker_m

Platforma Cash Broker to zespół ekspertów w branży, którzy potrafią połączyć wiedzę związaną z wymianą walut  z nowoczesną technologią. Dzięki temu transakcje stają się łatwe i bezpieczne.

Chcemy opierać nasz sukces na dostarczaniu Klientom, ludziom i organizacjom, najwyższych korzyści. Dlatego wnikliwie badamy potrzeby Klientów, po to by umożliwiać im osiąganie założonych celów. Z tej przyczyny również naszą platformę wymiany walut chcemy budować w oparciu o nowe i bezpieczne rozwiązania. Uważamy, że w tym leży przyszłość branży i dlatego nasza misja to:

Ciągłe dążenie do doskonałości i nienagannej obsługi Klienta

Czym jest Cash Broker
Cash Broker jest organizacją wymiany walut online z oddziałami w Polsce, USA oraz Wielkiej Brytanii. Pragniemy zapewnić naszym Klientom wymianę walut po najlepszych cenach oraz w szybki i bezpieczny sposób.
Zarząd platformy Cash Broker tworzą osoby z ponad 15-letnim doświadczeniem na rynku wymiany walut. Innowacyjne pomysły sprawiają, że jesteśmy jednym z liderów internetowej wymiany walut.

Nasz cel
Platforma Cash Broker ma na celu dostarczenie Klientom możliwości wymiany waluty z dowolnego kraju na świecie dla większości par walutowych. Nieustająco rozwijamy linię usług i produktów, po to by móc jak najlepiej zaspokajać potrzeby Klientów.

Cash Broker, jako ekspert w branży, potrafi połączyć wymianę walut z nowoczesną technologią i obsługą Klienta na najwyższym poziomie – sprawiając, że transakcja staje się łatwa i bezpieczna. Poprzez takie działanie chcemy dostarczać najwyższej wartości tysiącom ludzi i organizacjom w każdym zakątku świata.

Szeroka oferta obejmuje tworzenie nowych możliwości i oryginalnych sposobów dostarczenia środków wymiany dla naszych Klientów.


Przejdź do serwisu: www.cashbroker.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 • Kurs Walut NBP

  Waluta Kurs
  USD USD 4.0209 PLN
  EUR EUR 4.2851 PLN
  HUF HUF 0.010903 PLN
  CHF CHF 4.4047 PLN
  GBP GBP 5.0192 PLN
  CZK CZK 0.1692 PLN