e-Kantor Walut

Jesteśmy firmą rodzinną, a obecnie już drugie pokolenie zajmuje się jej prowadzeniem. Z branżą kantorową mamy do czynienia od ponad 26 lat. Przez ten okres zyskaliśmy zaufanie wielu tysięcy Klientów i wypracowaliśmy markę solidnej firmy. Dzięki naszym kontaktom i współpracy z innymi podmiotami działającymi w tej branży, możemy bezproblemowo zrealizować każde zlecenie. Kantor internetowy powstał w związku z zapotrzebowaniem na rynku walutowym i sądzimy, że dzięki temu krokowi zyskamy spore grono nowych, a co najważniejsze zadowolonych użytkowników naszej platformy e-kantorwalut.pl.

Nasz kantor internetowy e-kantorwalut.pl prowadzony jest pod adresem kantoru stacjonarnego FHU „KARO” – Karolina Konstańciuk, wpisanym do rejestru NBP pod nr 11193/2013 w 2013 roku. Nasza siedziba mieści się w Strzegomiu przy ul. Świdnickiej 10, w ścisłym centrum miasta.

W obsłudze naszych klientów koncentrujemy się na profesjonalizmie. Wysoki standard usług i bezpieczeństwa zapewnia wykwalifikowana kadra, która posiada wszystkie niezbędne szkolenia i kursy.

Na naszej platformie e-kantorwalut.pl skupiliśmy się na zastosowaniu nowoczesnej technologii, która pozwala szybko i łatwo dokonać transakcji, a nasi Klienci zyskują oszczędność czasu i pieniędzy, dzięki dostępowi on-line.

Rejestracja i prowadzenie konta są u nas bezpłatne. Za pomocą kilku kliknięć można w sposób błyskawiczny i intuicyjny przeprowadzić całą operację wymiany walut. Portal czynny jest 24 godziny na dobę, natomiast realizacja transakcji odbywa się w dni robocze w godzinach 8 – 17. Zapraszamy do współpracy firmy oraz klientów detalicznych.


Przejdź do kantoru: https://e-kantorwalut.pl/

 • Kurs Walut NBP

  Waluta Kurs
  USD USD 3.9576 PLN
  EUR EUR 4.6072 PLN
  HUF HUF 0.012684 PLN
  CHF CHF 4.3157 PLN
  GBP GBP 5.4652 PLN
  CZK CZK 0.1794 PLN
  HRK HRK 0.6123 PLN