Fritz Exchange

Grupa Finansowa „Fritz Group”

W odpowiedzi na potrzeby swoich klientów, w celu zapewnienia im profesjonalizmu i najwyższego poziomu innowacyjności wprowadza do swojej oferty produkt Fritz Exchange będący platformą wymiany walut.

Fritz Group w swoich działaniach zawsze stawia na doświadczenie i fachowość, wszystko w trosce o klienta. Dlatego w celu utworzenia platformy wymiany walut podjęła współpracę z jednymi z najbardziej doświadczonych firm zarówno w branży informatycznej jak i finansowej. Naszą misją jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań z zakresu produktów finansowych, które mają zapewnić elastyczność i mobilność oraz prostotę użytkowania. Nasza oferta już teraz jest jedną z najbardziej innowacyjnych na rynku, w przyszłośći zamierzamy wyznaczać nowe trendy.

Dokładamy wszelkich starań, aby świadczone przez nas usługi w optymalny sposób odpowiadały Państwa wymaganiom i zapewniamy najwyższe bezpieczeństwo przeprowadzanych procedur finansowych. Decydując się na skorzystanie z usług Grupy Finansowej FRITZ mogą być Państwo pewni, że Państwa kapitał znajduje się pod dobrą opieką.

Nasze motto „Bezpieczeństwo kapitału to kluczowa sprawa” doskonale odzwierciedla się w niżej przedstawionych sylwetkach firm, które przy pomocy wieloletniego doświadczenia wraz z Fritz Group wspólnie tworzą innowacyjność na rynku wymiany walut w postaci „Fritz Exchange”.

 


Przejdź do kantoru: https://fritzexchange.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 • Kursy średnie NBP:
  Tabela z dnia: 2018-09-21
  1 USD 3,6402
  1 AUD 2,6564
  1 CAD 2,8202
  1 EUR 4,2929
  1 CHF 3,8095