inKantor

Serwis bezgotówkowej wymiany walut inkantor.pl został stworzony przez kredytobiorców, twórców portalu kupfranki.pl jako konsekwencja jego działania.

Zgodnie z zapowiedziami, po ponad 2 latach starań i miesiącach szczególnie intensywnej pracy, oddajemy do Państwa usług system bezpieczny, wydolny oraz zgodny z przepisami obowiązującego prawa.

Platforma wymiany walut inkantor.pl jest realizowana przez nas w postaci stabilnej spółki kapitałowej z kapitałem zakładowym 2 mln 150 tys. PLN w pełni opłaconym, który stanowi zabezpieczenie dla naszych Klientów. Kapitał spółki został wsparty środkami z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa.

Wykonawcą rozwiązań informatycznych w zakresie serwisu transakcyjnego jest spółka Sygnity S.A., specjalizująca się w opracowywaniu oraz wdrażaniu kompleksowych rozwiązań IT dla banków oraz instytucji finansowych.
Każda dyspozycja wypłaty środków zlecana przez klienta jest autoryzowana, tak jak w systemach bankowości elektronicznej, unikatowymi kodami SMS.

Zaprojektowanym i wdrożonym rozwiązaniom w zakresie wymiany walut online, oprócz priorytetów bezpieczeństwa, przyświecają zasady “fair play”.

Zapraszamy do współpracy i wymiany walut w inkantor.pl.

Rafał Łyczek – Prezes Zarządu

 


Przejdź do kantoru: https://www.inkantor.pl/

Leave a comment

1 Comment

 1. róża

   /  14 kwietnia 2013

  Korzystałam i polecam. Wystarczy sprawdzić kursy walutowe, spread i opinie użytkowników np. na strefwalut.pl, żeby wiedzieć, że się opłaca 😉

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 • Kursy średnie NBP:
  Tabela z dnia: 2018-09-21
  1 USD 3,6402
  1 AUD 2,6564
  1 CAD 2,8202
  1 EUR 4,2929
  1 CHF 3,8095