inKantor

Serwis bezgotówkowej wymiany walut inkantor.pl został stworzony przez kredytobiorców, twórców portalu kupfranki.pl jako konsekwencja jego działania.

Zgodnie z zapowiedziami, po ponad 2 latach starań i miesiącach szczególnie intensywnej pracy, oddajemy do Państwa usług system bezpieczny, wydolny oraz zgodny z przepisami obowiązującego prawa.

Platforma wymiany walut inkantor.pl jest realizowana przez nas w postaci stabilnej spółki kapitałowej z kapitałem zakładowym 2 mln 150 tys. PLN w pełni opłaconym, który stanowi zabezpieczenie dla naszych Klientów. Kapitał spółki został wsparty środkami z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa.

Wykonawcą rozwiązań informatycznych w zakresie serwisu transakcyjnego jest spółka Sygnity S.A., specjalizująca się w opracowywaniu oraz wdrażaniu kompleksowych rozwiązań IT dla banków oraz instytucji finansowych.
Każda dyspozycja wypłaty środków zlecana przez klienta jest autoryzowana, tak jak w systemach bankowości elektronicznej, unikatowymi kodami SMS.

Zaprojektowanym i wdrożonym rozwiązaniom w zakresie wymiany walut online, oprócz priorytetów bezpieczeństwa, przyświecają zasady “fair play”.

Zapraszamy do współpracy i wymiany walut w inkantor.pl.

Rafał Łyczek – Prezes Zarządu

 


Przejdź do kantoru: https://www.inkantor.pl/

Leave a comment

1 Comment

 1. róża

   /  14 kwietnia 2013

  Korzystałam i polecam. Wystarczy sprawdzić kursy walutowe, spread i opinie użytkowników np. na strefwalut.pl, żeby wiedzieć, że się opłaca 😉

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 • Kurs Walut NBP

  Waluta Kurs
  USD USD 3.9576 PLN
  EUR EUR 4.6072 PLN
  HUF HUF 0.012684 PLN
  CHF CHF 4.3157 PLN
  GBP GBP 5.4652 PLN
  CZK CZK 0.1794 PLN
  HRK HRK 0.6123 PLN