Kantoris

Kantoris to platforma internetowa do szybkiej i taniej wymiany walut. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów!

Firma KANTORINO.PL jest liderem w zakresie transakcji walutowych. Nasza firma to ludzie i ich zaangażowanie.
W naszych szeregach posiadamy zgrany zespół specjalistów. Posiadamy bogate zaplecze techniczne. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wyszukanym wymaganiom naszych klientów bo to właśnie oni napędzają rozwój całej firmy. Nasze procesy są monitorowane oraz ciągle udoskonalane według najlepszych praktyk.

Współpracujemy z wieloma bankami w Polsce dlatego z nami Twoja waluta będzie bezpieczna. Posiadamy lokum w centrum Warszawy.

Jesteśmy przekonani, że współpraca z nami okaże się owocna i obopólnie satysfakcjonująca. Nasze działania są wspierane przez Tech Fund S.A. – Fundusz, który prowadzi działalność venture capital. Specjalizuje się on w innowacyjnych projektach znajdujących się w fazie zasiewu (seed) oraz w fazie startu. Jako autorzy projektu i założyciele spółki KANTORINO możemy liczyć nie tylko na ich pomoc merytoryczną ale także na profesjonalne doradztwo. Stworzyli nam najlepsze warunki do nabywania kompetencji i wiedzy na drodze ku dojrzałej przedsiębiorczości.

Serwis KANTORIS PL. Prowadzony przez KANTORINO Sp. z o. o. w Warszawie wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego:

 • KRS:0000401080
 • REGON: 145864260
 • NIP: 5252520486

 


Przejdź do kantoru: https://kantoris.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 • Kursy średnie NBP:
  Tabela z dnia: 2018-09-21
  1 USD 3,6402
  1 AUD 2,6564
  1 CAD 2,8202
  1 EUR 4,2929
  1 CHF 3,8095