KantorWeb

Kantor, którego strone internetową odwiedzasz istnieje już 23 lata a nasza historia sięga listopada 1989 roku. Chcąc dotrzeć z ofertą do szerszego grona Klientów, podjęliśmy decyzję o stworzeniu zupełnie nowego serwisu transakcyjnego KantorWeb. Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, solidnym partnerem biznesowym i przede wszystkim kantorem posiadającym doświadczenie w zakresie transakcji na rynku walutowym.

KantorWeb jest także nowoczesnym narzędziem biznesowym, stworzonym po to, aby swobodnie wymieniać walutę bez konieczności odchodzenia od ekranu komputera. Realizowane przez nas transakcje są w pełni bezpieczne, ponieważ posiadamy certyfikowane systemy zabezpieczeń i sprawdzone systemy informatyczne wspomagające proces wymiany walut.
Rozwój nowych technologii pozwolił nam stworzyć atrakcyjną ofertę, zarówno dla osób fizycznych, jak i podmiotów gospodarczych. W odróżnieniu od konkurencji, cechuje nas szybki czas realizacji i najbardziej atrakcyjna oferta walut. Możliwość wyboru propozycji kupna lub sprzedaży spośród kilku ofert różniących się od siebie ceną, to gwarancja najkorzystniejszego wyboru.
Nie ukrywamy żadnych opłat bankowych w kursach walut, wszystkie opłaty bankowe wynikające z zawieranej transakcji podajemy w zakładce „koszty przelewów”, chcemy zarabiać na różnicach kursowych i nie stosujemy cen dumpingowych. Uważamy, że tylko tak możemy być wiarygodnym i bezpiecznym partnerem w tym co robimy. Kierujemy naszą ofertę do tych z Państwa, których przekonuje to, że kantor internetowy może być bezpieczny tylko wtedy gdy będzie zarabiał na przeprowadzany transakcjach.

Nasza misja

W tworzeniu marki KantorWeb skupiliśmy się na nowoczesnej technologii, która ma pomagać w szybszym i łatwiejszym dokonywaniu transakcji. Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów, stworzyliśmy możliwość oszczędności czasu i pieniędzy, poprzez dokonywanie transakcji on-line.

Jesteśmy dumni, że możemy konkurować najlepszą ofertą i tym samym dotrzeć do jeszcze szerszej grupy odbiorców. Jesteśmy dumni, że od 1989 roku jesteśmy solidnym partnerem biznesowym i doświadczonym graczem na rynku kantorowym.

Przejdź do serwisu: KantorWeb.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 • Kursy średnie NBP:
  Tabela z dnia: 2018-09-21
  1 USD 3,6402
  1 AUD 2,6564
  1 CAD 2,8202
  1 EUR 4,2929
  1 CHF 3,8095