KantorWeb

Kantor, którego strone internetową odwiedzasz istnieje już 23 lata a nasza historia sięga listopada 1989 roku. Chcąc dotrzeć z ofertą do szerszego grona Klientów, podjęliśmy decyzję o stworzeniu zupełnie nowego serwisu transakcyjnego KantorWeb. Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, solidnym partnerem biznesowym i przede wszystkim kantorem posiadającym doświadczenie w zakresie transakcji na rynku walutowym.

KantorWeb jest także nowoczesnym narzędziem biznesowym, stworzonym po to, aby swobodnie wymieniać walutę bez konieczności odchodzenia od ekranu komputera. Realizowane przez nas transakcje są w pełni bezpieczne, ponieważ posiadamy certyfikowane systemy zabezpieczeń i sprawdzone systemy informatyczne wspomagające proces wymiany walut.
Rozwój nowych technologii pozwolił nam stworzyć atrakcyjną ofertę, zarówno dla osób fizycznych, jak i podmiotów gospodarczych. W odróżnieniu od konkurencji, cechuje nas szybki czas realizacji i najbardziej atrakcyjna oferta walut. Możliwość wyboru propozycji kupna lub sprzedaży spośród kilku ofert różniących się od siebie ceną, to gwarancja najkorzystniejszego wyboru.
Nie ukrywamy żadnych opłat bankowych w kursach walut, wszystkie opłaty bankowe wynikające z zawieranej transakcji podajemy w zakładce „koszty przelewów”, chcemy zarabiać na różnicach kursowych i nie stosujemy cen dumpingowych. Uważamy, że tylko tak możemy być wiarygodnym i bezpiecznym partnerem w tym co robimy. Kierujemy naszą ofertę do tych z Państwa, których przekonuje to, że kantor internetowy może być bezpieczny tylko wtedy gdy będzie zarabiał na przeprowadzany transakcjach.

Nasza misja

W tworzeniu marki KantorWeb skupiliśmy się na nowoczesnej technologii, która ma pomagać w szybszym i łatwiejszym dokonywaniu transakcji. Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów, stworzyliśmy możliwość oszczędności czasu i pieniędzy, poprzez dokonywanie transakcji on-line.

Jesteśmy dumni, że możemy konkurować najlepszą ofertą i tym samym dotrzeć do jeszcze szerszej grupy odbiorców. Jesteśmy dumni, że od 1989 roku jesteśmy solidnym partnerem biznesowym i doświadczonym graczem na rynku kantorowym.

Przejdź do serwisu: KantorWeb.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 • Kurs Walut NBP

  Waluta Kurs
  USD USD 3.7931 PLN
  EUR EUR 4.5309 PLN
  HUF HUF 0.012809 PLN
  CHF CHF 4.1505 PLN
  GBP GBP 5.2999 PLN
  CZK CZK 0.1778 PLN
  HRK HRK 0.6046 PLN