LiderWalut

Liderwalut.pl to nie tylko wygoda – to także gwarancja kursów wymiany walut zbliżonych do tych, którymi operuje się na międzynarodowym rynku walutowym, a więc konwersji niedostępnych zazwyczaj klientom indywidualnym i małym firmom. Nasza platforma kantoru internetowego zapewnia więc nie tylko komfort, ale również duże oszczędności. Każda transakcja w naszym serwisie to kolejne zaoszczędzone pieniądze, które zostają na Państwa koncie bankowym.

Prosta obsługa, brak jakichkolwiek dodatkowych opłat oraz nowoczesne podejście do Klienta otwierają całkowicie nowe perspektywy i sprawiają, że wymiana walut online jest teraz tak prosta, jak dokonanie przelewu bankowego przez Internet. Przekonajcie się Państwo sami!


Przejdź do serwisu: LiderWalut.pl

Leave a comment

6 komentarzy

 1. Marko

   /  26 września 2014

  Z serwisem liderwalut.pl to było jak miłość od pierwszego wejrzenia. Sprawdziłem kursy – świetne, skontaktowałem się – obsługa najwyższych lotów, zleciłem transakcję – pieniądze po 10 minutach znalazły się na moim koncie. Gorąco polecam!

  Odpowiedz
 2. Mariotta

   /  4 października 2014

  Bardzo solidny i stabilny serwis. Łatwy do używania przez początkujących, cieszący funkcjonalnością i kurami zaawansowanych użytkowników.

  Odpowiedz
 3. Andrzej

   /  7 października 2014

  Szybko, tanio, profesjonalnie. Tak powinien prezentować się każdy kantor.

  Odpowiedz
 4. bonanza

   /  11 października 2014

  Jedna z bardziej rozpoznawalnych instytucji w tej branży. Kantor profesjonalny a jednocześnie przystępny dla nie mających doświadczenia w wymianie za pośrednictwem sieci. Kantor stawia na ciągły rozwój i zwiększa zarówno portfel banków jak również swoją ofertę. Ostatnią innowacją jest możliwość dokonywania przelewów bezpośrednio z kont założonych w bankach zagranicznych.

  Odpowiedz
 5. Pan z klatki B

   /  15 października 2014

  Spłacam kredyt w euro, i bez przesady powiem, że jest to przystanek obowiązkowy dla takich jak ja.Ten kantor ma najlepszy kurs euro spośród wszystkich internetowych kantorów. Dodam tylko, że transakcje przebiegają bez żadnych zakłóceń.

  Odpowiedz
 6. leszekklinski

   /  25 października 2014

  Polecam ten kantor, wszystkim, którzy posiadają firmy specjalizujące się w handlu z podmiotami zagranicznymi. Ten kantor ma bardzo korzystne spready. Transakcje są też wyjątkowo szybkie. Idealny wybór dla ludzi, którzy muszą obracać dużymi ilościami zróżnicowanych walut.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 • Kurs Walut NBP

  Waluta Kurs
  USD USD 4.005 PLN
  EUR EUR 4.3326 PLN
  HUF HUF 0.011144 PLN
  CHF CHF 4.5427 PLN
  GBP GBP 5.0691 PLN
  CZK CZK 0.1706 PLN