Walutami

Walutami.pl to w pełni profesjonalny, działający na rynku od 2013 r. społecznościowy kantor internetowy. Otwarty 24 godziny na dobę przez cały rok, jest przeznaczony zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców, których interesuje wymiana walut po najkorzystniejszym kursie i bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Niezależnie od tego, czy chcą obniżyć ratę spłacanego kredytu, korzystnie wymienić pieniądze zarobione na emigracji, czy też po prostu potrzebują trochę gotówki na wyjazd za granicę.

Wymiana walut bez pośredników i spreadu

Nasz serwis to społecznościowy kantor internetowy, który zarówno od tych tradycyjnych, jak i internetowych (tzw. e-kantorów), różni się w kilku zasadniczych aspektach swojej działalności. W zasadzie jest to miejsce, którego użytkownicy sami mogą decydować, które z walut, w jakiej ilości i cenie chcą kupować czy sprzedawać. Nie jesteśmy więc typowym pośrednikiem, który sam skupuje waluty i sprzedaje je potem klientom, jak to ma miejsce w bankach czy wszelkiego typu kantorach, które zarabiają na spreadach.

A te mogą stanowić nawet 6 proc. kosztów całkowitej wartości transakcji, tym samym są niczym innym jak kosztem po stronie klienta. Najwyższe są oczywiście w bankach, ale i nawet internetowe kantory, choć nie ponoszą wydatków związanych z utrzymywaniem placówek w terenie, również na nich zarabiają.

Ogólna zasady działania i bezpieczeństwo transakcji

Ponieważ jesteśmy platformą społecznościową, to wymiana walut w naszym serwisie występuje każdorazowo między jego użytkownikami. Po dokonaniu rejestracji i wpłacie pierwszych środków otrzymują oni dostęp do gabinetu wymian. To tam decyduje, jakie waluty kupować lub sprzedawać oraz pożądaną przez siebie cenę. Pomocnym w jej określeniu będą zawsze, wyświetlane w panelu użytkownika, aktualne kursy walut. Samo dokonywanie zlecenia nie powinno nastręczać problemów, gdyż zadbaliśmy o prosty i intuicyjny w obsłudze interfejs. W razie potrzeby można zawsze skontaktować się z naszą obsługą.

Podczas samej transakcji pieniądze przepływają między rachunkami bankowymi – naszymi i użytkowników – co zapewnia najwyższy z możliwych obecnie poziomów bezpieczeństwa. A ponieważ mamy otwarty rachunki w kilku bankach, to osoby czy firmy wymieniające u nas waluty nie poniosą też żadnych kosztów w postaci opłat za przelewy. Rozwiązanie takie zapewnia też szybkość w księgowaniu wpłat (zwykle do 30 min) oraz wypłacaniu środków z portfela (zwykle do 120 min).

Przejdź do kantoru: https://walutami.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 • Kursy średnie NBP:
  Tabela z dnia: 2018-09-21
  1 USD 3,6402
  1 AUD 2,6564
  1 CAD 2,8202
  1 EUR 4,2929
  1 CHF 3,8095